Specjalista ds. rozwoju sprzedaży zagranicznej z j.angielskim - branża

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Naszym Klientem jest firma z branży oświetleniowej.
W związku z rozwojem struktur poszukuje Kandydata/Kandydatki na nowe stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi, dbałość o pozytywne i długofalowe relacje,
• Planowanie, realizowanie i rozwój sprzedaży zgodnie z założonym budżetem i strategią,
• Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
• Udział w taragach międzynarodowych,
• Podejmowanie działań na rzecz kreowania pozytywnego wizerunku na rynkach miedzynarodowych
• Sporządzanie analiz rynku,
• Nadzór nad procesem należności klienta,
• Współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia właściwego przepływu informacji.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży na rynkach międzynarodowych,
• Znajomości branży oświetleniowej i/ lub elektroinstalacyjnej - elektrotechnicznej,
• Swobodnej znajomość języka angielskiego,
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
• Czynnego prawa jazdy kat. B,
• Umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
• Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz inicjatywy w działaniu,
• Dobrej organizacji pracy własnej,
• Skuteczności w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacjach,
• Konsekwentnej realizacja wyznaczonych celów,
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• Komunikatywności,
• Samodyscypliny,
• Gotowości do odbywania podróży służbowych,
• Umiejętności radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
• Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze,
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
• Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Zatrudnienie na pełny etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie,
• Pakiet benefitów pracowniczych,
• Niezbędna narzędzia pracy,
• Siedziba firmy: miejscowość na terenie woj. śląskiego.
Prowadzimy rekrutację on-line.
Oferta dotyczy pracy stałej.
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej
  • Dodane o 01:03, 1 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:515
  • ID ogłoszenia: 616135900
Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.