Referent ds. sprzedaży z językiem niemieckim - praca stacjonarna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma
z ugruntowaną pozycją na rynku światowym.
W związku z rozwojem struktur firma poszukuje do zespołu 2 Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie ofert i zamówień w systemie,
• Indywidualna weryfikacja ofert i zamówień,
• Wprowadzanie danych do systemu,
• Wystawianie listów przewozowych, dokumentów związanych z wysyłką i potwierdzeniem zamówienia klienta,
• Administrowanie oraz archiwizacja opracowanych dokumentów,
• Wykonywanie prac administracyjno-biurowych wspierających dział sprzedaży.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji,
• Umiejętność wykonywania powtarzalnych czynności
• Rzetelność, skrupulatność, umiejętność pracy z dużą ilością danych,
• Komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wykształcenie średnie lub wyższe,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów.

Oferujemy:
• Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje,
• Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca w godzinach:8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku,
• Niezbędne narzędzia do pracy.
Prowadzimy rekrutację on-line.
Oferta dotyczy pracy stałej.
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.
  • Dodane o 08:32, 1 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:457
  • ID ogłoszenia: 616147274
Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.