Pracownik produkcji- praca w Długołęce!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy na stanowisko:

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 17 złotych brutto za godzinę, a po miesiącu 18 zł brutto za godzinę, docelowo 19 zł brutto za godzinę,
- kartę sportową i opiekę medyczną.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22),
- motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:
- obsługa do druku cyfrowego lub maszyny introligatorskiej,
- dbanie o czystość na stanowisku pracy.
Poszukuję 5 osób.
Miejsce pracy: Długołęka
Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.
  • Dodane o 22:32, 31 lipca 2020
  • Wyświetleń:417
  • ID ogłoszenia: 618704505
Lokalizacja

Długołęka, wrocławski, Dolnośląskie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.