Pracownik produkcji- od 2900 brutto + premia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego klienta- firm produkującej transformatory z terenu Mikołowa- poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
• Praca na pełen etat w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (8h dziennie)
• Atrakcyjne wynagrodzenie- podwyżka po miesiącu i premia
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
• Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
• Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
• Dogodna lokalizacja miejsca pracy (centrum miasta, blisko dworca PKP w Mikołowie)

Opis stanowiska:
• Praca na produkcji- produkcja transformatorów: cięcie i składanie rdzeni, nawijanie uzwojeń, montaż, sprawdzanie parametrów elektrycznych transformatorów na stacji prób

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka) i elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka itd)
• Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Oferta pracy tymczasowej

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy stałej i tymczasowej.
  • Dodane o 10:26, 16 września 2020
  • Wyświetleń:359
  • ID ogłoszenia: 628801268
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Mikołów, mikołowski, Śląskie, Nowy Świat

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp z o o