Praca dla każdego! Kompletacja, praca ze skanerem

Jeśli poszukujesz pracy od zaraz, mamy ofertę dla Ciebie!

Twoje zadania:
• przyjęcie oraz rozlokowanie towaru na magazynie
• kompletacja oraz pakowanie zamówień
• praca ze skanerem

Oferujemy:
pracę w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
stawka od 17 - 23 zł brutto/h - w zależności o produktywności
umowę zlecenie

Oczekiwania:
• bezpłatny transport
• gotowość i chęć do pracy
• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Miejsce pracy: Sochaczew
ZADZWOŃ 723 - pokaż numer telefonu -
  • Dodane o 10:25, 16 września 2020
  • Wyświetleń:445
  • ID ogłoszenia: 628801280
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Płock, Mazowieckie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp z o o