Dla naszego klienta - wyłącznego autoryzowanego dystrybutora maszyn m.in. budowlanych i rolniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik serwisu maszyn budowlanych

Zadania:
naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn budowlanych,
• praca zarówno w serwisie firmowym, jak i bezpośrednio u klientów.

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i serwisu maszyn budowlanych/pojazdów samochodowych lub wykształcenie kierunkowe w tym obszarze,
• prawo jazdy kat. B,
• motywacja do pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
• dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP.

Oferujemy:
zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę (praca stała),
• możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń technicznych,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie
• dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• system pracy jednozmianowej.
Miejsce pracy: Długołęka
Proces rekrutacji prowadzimy zdalnie - zachęcamy do aplikacji!
  • Dodane o 00:32, 1 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:232
  • ID ogłoszenia: 617452318
Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie, Psie Pole

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.