Dla naszego Klienta - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Główne zadania:
·         Obsługa rachunków bankowych, przygotowywanie i przetwarzanie transakcji bankowych oraz aktualizacja księgi głównej
·         Księgowanie transakcji przychodzących (faktury dostawcy) i transakcji wychodzących (faktury klienta)
·         Przygotowanie miesięcznego i rocznego pakietu sprawozdawczego, miesięcznych rezerwacji, budżetu i prognozy
·         Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami
·         Wykonywanie listy płac w porozumieniu z agencją płac

Wymagane umiejętności:
·         Wykształcenie wyższe, kierunkowe -  rachunkowość, finanse
·         Co najmniej 4-letnie doświadczenie  w pracy  na  stanowisku Księgowego
·         Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i ustaw podatkowych
·         Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - min. B1/B2
·         Bardzo dobra znajomość Excela

Oferujemy:
·         Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach u Klienta na UoP
·         Świetna atmosfera w międzynarodowym środowisku
·         Szansa na naukę i rozwój umiejętności w międzynarodowej firmie
·         Możliwość realizacji własnych pomysłów
·         Możliwość wspierania tematów HR
  • Dodane o 10:25, 16 września 2020
  • Wyświetleń:105
  • ID ogłoszenia: 628801325
Lokalizacja

Jawor, jaworski, Dolnośląskie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp z o o